Anadolu Eksper

ANADOLU EKSPER GIDA SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ çevreye ve insana saygıyı ilke edinerek doğal, oraganik tarıma dayalı ve ekolojik ürünleri sizlere sunmak amacıyla kuruldu. Doğal yaşamı ve doğal gıdalarla beslenmeyi ilke edinmiş olan tüketici grubuna hizmet veren ANADOLU EKSPER GIDA SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Ankara-İstanbul karayolu 26. km'deki 15.000 m2 arazi üzerine 3.000 m2 kapalı alana sahip modern tesislerinde reçel, bal, helva, tahin, pekmez, fındık ezmesi, margarin ve tereyağı üretimine devam etmektedir.

Üretimimizin her safhasında Gıda Mühendislerimizin dikkatli ve özenli çalışmaları ile gerçekleşmektedir. Kalite kontrol ve ar-ge departmanlarımız hem ürünlerimizin kalitesini test etmekte hem de farklı ve değişik lezzetlerde ürünler üretmektedirler.

ANADOLU EKSPER GIDA SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ akredite denetim kuruluşu olan TÜV tarafından ISO 9001 ve ISO 2200 Kalite Belgeleri verilmiştir.

Ürünlerimiz hijyenik ortamlarda imak edilmekte ve eksiksiz hizmet anlayışıyla NATUREM ve TATZADE garantisi altında sizlere ulaştırılmaktadır. Kaliteyi ve doğallığı ana ilke kabul eden ANADOLU EKSPER GIDA SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ. sektöründe lider olmayı hedeflemektedir.

Для покупки запросы
Firma Adı
Ad Soyad  
Telefon Numarası  
Eposta  
Mesajınız  
 
Hazırlanmaktadır
2015 yadatrade.com